Kavárna a restaurace v Mladé Boleslavi

kavárna Don Cafe

Naše idea od počátku byla až překvapivě prostá. Nabídnout našim zákazníkům to, co chybí českým kavárnám. Podle nás je to kvalita a osobitost. Proto jsme si z Itálie přivezli kromě inspirace, i receptury. Připravili jsme pro Vás spolu s ikonou světové kávypanem Gianluigi Norou, prvotřídní směs v duchu italské tradice. K vynikající kávě se patří nabídnout odpovídající dezert, jak jinak, než z vlastní produkce. „Itálii“ naleznete i v naší zmrzlině. Vyrábíme ji z kvalitních surovin rovněž podle italské receptury. Kulinářský zážitek podtrhne profesionální personál a osobitost interiéru. Těšíme se na Vaši návštěvu v Don Cafe Ústí nad Labem nebo Don Cafe Mladá Boleslav.

pizzeria Trappola

Milovníci italské gastronomie značku Trappola dobře znají. Je pro ně zárukou kvality a originality. V Mladé Boleslavi ji najdou na adrese nákupního centra Olympia, v Teplicích v nákupním centru Olympia a v Ústí nad Labem v obchodním centru Fórum byla restaurace trvale uzavřena. Své nákupy tak mohou návštěvníci zakončit v restauraci a vybrat si z pestré nabídky jídelního lístku.

restaurace Rozvoj

Kuchařský tým restaurace Rozvoj pro Vás připravuje jak lákavé speciality podle tradičních receptů, tak i modernější a odlehčené pokrmy české a mezinárodní kuchyně. K výtečnému jídlu podáváme vychlazený Staropramen 12° načepovaný ze speciálních pivních tanků, díky čemuž si vychutnáte kvalitu a chuť točeného piva.
Našim hostům je k dispozici celkem cca 140 míst, z toho 50 míst v salonku. V letních měsících je oblíbeným místem k posezení terasa. Připravíme pro vás rauty, svatby, firemní i soukromé akce. Bezbariérový přístup do restaurace je pro nás samozřejmostí.