Vouchery

Penzion Solid Spa nabízí tyto vouchery

Chcete někoho jen tak potěšit, hledáte vhodný svatební dar nebo třeba dárek k výročí? Darujte některý z našich voucherů.


Voucher 1 - 3 dny / 2 noci

VÍKENDOVÁ RELAXACE – DEJTE SBOHEM STAROSTEM

5 900,- Kč

Dopřejte si luxus, pohodlí a nekonečný odpočinek v našem penzionu Solid Spa. Při příjezdu Vás uvítáme kávou a čerstvě upečeným sladkým překvapením. Doprovodíme Vás na pokoj, kde bude již připravena romantická výzdoba. Dále na Vás bude netrpělivě čekat vychlazené šampaňské a květina pro dámu. V ceně vouchery do restaurace Trappola nebo restaurace Rozvoj v celkové hodnotě 300 Kč. Wifi zdarma po celém reálu, parkování přímo před penzionem, střežené kamerami, možnost venkovního posezení.

Za příplatek: Možnost objednání večeře při svíčkách menu dle výběru nebo specialita našeho hotelu masové fondue.


Voucher 2 - 2 dny / 1 noc

KOUZELNÁ NOC V PENZIONU SOLID SPA

3 400,- Kč

Jak již název balíčku napovídá, tak pokud si vyberete náš Penzion Solid Spa, zažijete zde kouzelnou noc. Při příjezdu Vás uvítáme welcome drinkem a čerstvě upečeným sladkým překvapením. Doprovodíme Vás na pokoj, kde bude již připravena romantická výzdoba včetně svíček. Bude zde pro Vás připravena láhev vína dle výběru (bílé, červené) a koš s ovocem. Dále bude připraven relaxační koš, kde bude jen pro Vás koupelnová sůl, masážní olej tělové mléko. Wifi zdarma po celém reálu, parkování přímo před penzionem, střežené kamerami, možnost venkovního posezení.

Za příplatek: Možnost objednání večeře při svíčkách menu dle výběru nebo specialita našeho hotelu masové fondue.


Voucher 3

INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA

od 2 900,- Kč

Napište nám, jakou máte představu o dárkovém poukazu a my se vynasnažíme Vám vyhovět.

telefon: +420 326 980 940, +420 606 224 901, email: info@solidspa.cz