Moderně zařízený čtyřpokojový bungalov - Užijte si soukromí a pohodlí!

V současné době nabízíme bungalov v pronájmu.

Luxusní bungalov, a to i k dlouhodobému pronájmu za individuální ceny. Jedná se o samostatnou stavbu na pozemku penzionu se samostatným vjezdem a parkovacím místem. Moderně zařízený čtyřpokojový bungalov s kuchyňským koutem, terasou, grilem a denním barem.

Hledáte luxusní ubytování pro vaši dovolenou nebo delší pobyt? Náš luxusní bungalov nabízí ideální možnost pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí během svého pobytu. Nachází se na pozemku penzionu s vlastním vjezdem a parkovištěm, což zaručuje soukromí a pohodlí během vašeho pobytu.

Moderní interiér pro vaše pohodlí

Náš luxusní bungalov má čtyři pokoje, kuchyňský kout, terasu a gril, který vám umožní vychutnat si venkovní posezení s rodinou a přáteli. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny s důrazem na detail, aby byl váš pobyt co nejpříjemnější. Kromě toho nabízí náš bungalov také vířivou vanu a infrasaunu v ložnici, kde si můžete vychutnat skleničku sektu nebo osvěžující nápoj během horkých letních dní.

Dlouhodobý pronájem za individuální ceny

Naše nabídka zahrnuje nejen krátkodobé pobyty, ale také dlouhodobý pronájem za individuální ceny. Můžete si tak užít své soukromí a pohodlí po delší dobu bez starostí o ubytování. Navíc nabízíme i slevy pro dlouhodobé pobyty, takže si můžete užít luxusního ubytování za velmi příznivou cenu.

Rezervujte si náš luxusní bungalov již dnes!

Náš luxusní bungalov je ideální pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí během svého pobytu. S vlastním parkovištěm a vjezdem si můžete užít své soukromí a pohodlí bez rušení. S moderním interiérem a vybavením, včetně terasy a grilu, vám nabízíme dokonalé místo pro relaxaci a užívání si letního počasí. Navíc můžete využít naši nabídku dlouhodobého pronájmu za individuální ceny, abyste si mohli užít luxusního ubytování po delší dobu. 

 

Nabízíme také tři pokoje s vířivkou.

Nečekejte a rezervujte si náš luxusní bungalov již dnes!
Aktuální obsazenost zjistíte po kliknutí na REZERVACI ONLINE.

Volejte:

+420 326 980 940, +420 606 224 901

Email:

info@solidspa.cz

 
 

Poptat ubytování

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.